Třídní učitelé

1. ročník

Označení třídy Jméno třídního / zastupujícího učitele E-mail
Označení třídy
SM 1. (sk. EZ)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. HÁJEK Vladimír/ Ing. LUBINA Robert
E-mail
hajek@skolasumperk.cz
Označení třídy
OK 1.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. DRÁBKOVÁ Jana / Ing. HRIVNÁK Robert
E-mail
drabkova@skolasumperk.cz
Označení třídy
TR 1.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. VOJTEK Michal / Ing. HOLUBEC David
E-mail
vojtek@skolasumperk.cz
Označení třídy
E 1.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. KUBELKOVÁ Hana / Ing. HALTMAR Miroslav
E-mail
kubelkova@skolasumperk.cz
Označení třídy
KDA 1.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. ŠINDLEROVÁ / Mgr. ČÍPOVÁ Kateřina
E-mail
sindlerova@skolasumperk.cz
Označení třídy
KDB 1.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. RULÍŠKOVÁ Andrea / Ing. ŠÍMOVÁ Táňa
E-mail
ruliskova@skolasumperk.cz
Označení třídy
PA 1. (sk. OS)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. FRANKOVÁ / Ing. BROKEŠOVÁ Hana
E-mail
frankova@skolasumperk.cz
Označení třídy
I 1.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. MAIXNEROVÁ Marcela / Ing: VÁGNEROVÁ Dagmar
E-mail
maixnerova@skolasumperk.cz
Označení třídy
ZT 1. (sk. T)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. GAVANDA Ivan / Ing. MATUŠKOVÁ Iveta
E-mail
gavanda@skolasumperk.cz
Označení třídy
MS 1. (sk. OB)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. EVJÁKOVÁ Dagmar / Ing. JÍLEK Karel
E-mail
evjakova@skolasumperk.cz
Označení třídy
ST 1.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. HECL Břetislav / Ing. REKŠÁK Jan
E-mail
hecl@skolasumperk.cz
Označení třídy
NS 1. (sk. S)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. BRADÁČOVÁ Zuzana / Mgr. FRANKOVÁ Jana
E-mail
bradacova@skolasumperk.cz

2. ročník

Označení třídy Jméno třídního / zastupujícího učitele E-mail
Označení třídy
SM 2. (sk. KD)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. PREGETOVÁ Marie/ Ing. HÁJEK Vladimír
E-mail
pregetova@skolasumperk.cz
Označení třídy
E 2.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. ŠON Roman / Ing. DIVIŠ Milan
E-mail
son@skolasumperk.cz
Označení třídy
KD 2. (sk. EZ)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. ČÍPOVÁ Kateřina/ Ing. BROKEŠOVÁ Hana
E-mail
jane@skolasumperk.cz
Označení třídy
OK 2. (sk. SM)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. HRIVNÁK Roman/ Mgr. DRÁBKOVÁ Jana
E-mail
hrivnak@skolasumperk.cz
Označení třídy
IZT 2. (sk. Z, sk. T)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. GRULICHOVÁ Jitka/ Ing. MAIXNEROVÁ Marcela
E-mail
grulichová@skolasumperk.cz
Označení třídy
TR 2.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. JAKOUBEK Petr / Ing. EVJÁKOVÁ Dagmar
E-mail
jakoubek@skolasumperk.cz
Označení třídy
PA 2. (sk. OS)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. ČÍPA Jakub/ Ing. VOJTEK Michal
E-mail
cipa@skolasumperk.cz
Označení třídy
ST 2.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. JÍLEK Karel/ Ing. HRIVNÁK Roman
E-mail
jilek@skolasumperk.cz
Označení třídy
MS 2. (sk. OB)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. LUBINA Robert/ Ing. KOŃAŘÍK David
E-mail
lubina@skolasumperk.cz
Označení třídy
NS 2. (sk. S)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. DRÁBKOVÁ Alena / Mgr. PAVLŮ Lukáš
E-mail
drabkovaa@skolasumperk.cz
Označení třídy
EJ
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. HALTMAR Miroslav / Mgr. ŠON Roman
E-mail
haltmar@skolasumperk.cz

3. ročník

Označení třídy Jméno třídního / zastupujícího učitele E-mail
Označení třídy
OK 3.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. PAVLŮ Lukáš / Mgr. PREGETOVÁ Marie
E-mail
pavlu@skolasumperk.cz
Označení třídy
TR 3.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. HOLUBEC David / Ing. VOJTEK Michal
E-mail
holubec@skolasumperk.cz
Označení třídy
KD 3.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. ŠÍMOVÁ Táňa / Mgr. ČÍPOVÁ Kateřina
E-mail
simova@skolasumperk.cz
Označení třídy
IZT 3. (sk. Z, T)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. VÁGNEROVÁ Dagmar / Ing. GRULICHOVÁ Jitka
E-mail
vagnerova@skolasumperk.cz
Označení třídy
ST 3. (sk. S)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. HRDLIČKOVÁ Eva / Mgr. BRADÁČOVÁ Zuzana
E-mail
hrdlickova@skolasumperk.cz
Označení třídy
E 3.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. DIVIŠ Milan / Mgr. ŠON Roman
E-mail
divis@skolasumperk.cz
Označení třídy
PA 3. (sk. OS)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. Ing. FIALOVÁ Libuše / Ing. LUBOJÁCKÁ Jana
E-mail
fialova@skolasumperk.cz
Označení třídy
MS 3. (sk. OB)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. MRÁZKOVÁ Kamila / Mgr. DRÁBKOVÁ Alena
E-mail
mrazkova@skolasumperk.cz

4. ročník

Označení třídy Jméno třídního / zastupujícího učitele E-mail
Označení třídy
ST 4. (sk. NV)
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. PŘIKRYLOVÁ Ivana / Ing. MATUŠKOVÁ Iveta
E-mail
prikrylova@skolasumperk.cz
Označení třídy
MS 4.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. REKŠÁK Jan / Mgr. PŘIKRYLOVÁ Ivana
E-mail
reksak@skolasumperk.cz
Označení třídy
NA 1.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Ing. LUBOJACKÁ Jana / Mgr. KUČEROVÁ Lada
E-mail
lubojacka@skolasumperk.cz
Označení třídy
NA 2.
Jméno třídního / zastupujícího učitele
Mgr. KUČEROVÁ Lada / Ing. LUBOJACKÁ Jana
E-mail
kucerova@skolasumperk.cz
×