Konzultační hodiny

         Přehled konzultačních hodin ve školním roce 2022/2023. 

 

 

Konzultační hodiny v sudém týdnu

pedagogický pracovník             Gen. Krátkého                    Bulharská

  • Ahlgren Thomas, Mgr.                                St 14:25–15:10                         Čt 7:10–7:55
  • Bradáčová Zuzana, Mgr.                             St 7:10–7:55
  • Brokešová Hana, Ing.                                 Út 14:25–15:10                         Út 7:10–7:55
  • Čech Ivo, Ing.                                               Út 7:10–7:55                              Po 7:10–7:55     
  • Černohousová Karla, Ing.                                                                                Út 14:25–15:10
  • Čípa Jakub, Ing.                                           Út 14:25–15:10
  • Čípová Kateřina, Mgr.                                  Út 14:25–15:10
  • Diviš Milan, Ing.                                            Po 7:10–7:55
  • Drábková Alena, Mgr.                                  Čt 14:25–15:10       
  • Drábková Jana, Mgr.                                   Po 14:25–15:10                        St 14:25 –15:10
  • Evjáková Dagmar, Ing.                                St 14:25–15:10
  • Fialová Libuše, Mgr., Ing.                           St 14:25–15:10
  • Gavanda Ivan, Mgr.                                     Út 7:10–7:55                              Pá 7:10–7:55
  • Grulichová Jitka, Ing.                                  St 14:25–15:10                         Út 7:10–7:55
  • Hájek Vladimír, Ing.                                     Čt 14:25–15:10
  • Hecl Břetislav, Ing.                                       St 7:10–7:55
  • Holinková Marie, Mgr.                                 Pá 7:10–7:55
  • Holubec David, Ing.                                     Po 14:25–15:10                       Po 7:10–7:55
  • Horsák Jiří, Mgr.                                          Čt 14:25–15:10
  • Hrdličková Eva, Ing.                                     Út 14:25–15:10                        Čt 7:10–7:55
  • Hrivnák Roman, Ing.                                    Po 7:10–7:55
  • Hronová Martina, Ing.                                 Po 14:25–15:10
  • Jakoubek Petr, Mgr.                                     Út 14:25–15:10
  • Jílek Karel, Ing.                                             Čt 7:10–7:55
  • Jonová Irena, Mgr.                                       Po 7:10–7:55   
  • Knoppová Lucie, Mgr.                                  St 7:10–7:55                             Čt 7:10–7:55
  • Kolářová Eva, Mgr.                                       St 7:10–7:55                             Čt 7:10–7:55
  • Koňarik David, Ing.                                       Pá 7:10–7-55
  • Křížová Petra, Ing.                                        Pá 7:10–7-55
  • Kubelková Hana, Mgr.                                 Po 14:25–15:10                       Pá 14:25–15:10
  • Kučerová Lada, Mgr.                                    Út 7:10–7:55
  • Lubina Robert, Ing.                                       St 7:10–7:55
  • Lubojacká Jana, Ing.                                    Po 7:10–7:55
  • Maixnerová Marcela, Ing.                            Po 14:25–15:10                      St 7:10–7:55
  • Mrázková Kamila, Mgr.                                Pá 14:25–15:10
  • Musilová Marcela, Ing.                                Po 14:25–15:10                       Út 7:10–7:55
  • Pavlů Lukáš, Mgr.                                         Po 7:10–7:55                           Út 7:10–7:55
  • Pechanec Zbyněk, Ing.                                Út 14:25–15:10
  • Pregetová Marie, Mgr.                                 Po 7:10–7:55
  • Přikrylová Ivana, Mgr.                                  Út 7:10–7:55
  • Pukyšová Anežka                                        Po 7:10–7:55                            Út 14:25–15:10
  • Rekšák Jan, Ing.                                          Po 7:10–7:55
  • Rulíšková Andrea, Mgr.                               Pá 14:25–15:10
  • Soural Martin, PaedDr.                                Po 7:10–7:55
  • Stonová Zuzana, Mgr.                                 Čt 7:10–7:55                             St 7:10–7:55
  • Ševčíková Gabriela, Ing.                             St 7:10–7:55                             Pá 7:10–7:55
  • Šímová Táňa, Ing.                                        Út 7:10–7:55
  • Šindlerová Zita, Mgr.                                   Út 7:10–7:55                             Po 14:25–15:10
  • Šon Roman, Mgr.                                         St 7:10–7:55
  • Vágnerová Dagmar, Ing.                              Út 14:25–15:10                        St 7:10–7:55
  • Vénos Lukáš, Ing.                                        Út 7:10–7:55
  • Vojtek Michal, Ing.                                       St 14:25–15:10
  • Winkler Radek, Mgr.                                    Čt 15:10–15:55                         Po 15:10–15:55
  • Znoj Milan, Ing.                                            St 14:25–15:10
  • Panáček Roman, BcA.                                Po 14:25–15:10
  • Tinka Jiří                                                       Čt 14:25–15:10

Konzultační hodiny v lichém týdnu

pedagogický pracovník                 Gen. Krátkého               Bulharská

  • Ahlgren Thomas, Mgr.                                 St 14:25–15:10                         Čt 7:10–7:55
  • Bradáčová Zuzana, Mgr.                             Út 7:10–7:55
  • Brokešová Hana, Ing.                                  Pá 7:10–7:55                             St 7:10–7:55
  • Čech Ivo, Ing.                                                Čt 14:25–15:10                         Pá 7:10–7:55     
  • Černohousová Karla, Ing.                           Čt 14:25–15:10
  • Čípa Jakub, Ing.                                           Út 14:25–15:10
  • Čípová Kateřina, Mgr.                                  Út 14:25–15:10
  • Diviš Milan, Ing.                                            Po 7:10–7:55
  • Drábková Alena, Mgr.                                  Čt 14:25–15:10           
  • Drábková Jana, Mgr.                                   Čt 7:10–7:55                              Čt 14:25–15:10
  • Evjáková Dagmar, Ing.                                 St 14:25–15:10
  • Fialová Libuše, Mgr., Ing.                            St 14:25–15:10
  • Gavanda Ivan, Mgr.                                      Út 7:10–7:55                             Pá 7:10–7:55
  • Grulichová Jitka, Ing.                                   St 14:25–15:10                         Út 7:10–7:55
  • Hájek Vladimír, Ing.                                      Čt 14:25–15:10
  • Hecl Břetislav, Ing.                                       St 7:10–7:55
  • Holinková Marie, Mgr.                                 Pá 7:10–7:55
  • Holubec David, Ing.                                     Út 14:25–15:10                         Út 7:10–7:55
  • Horsák Jiří, Mgr.                                         
  • Hrdličková Eva, Ing.                                     Po 14:25–15:10                        Út 14:25–15:10
  • Hrivnák Roman, Ing.                                    Čt 7:10–7:55
  • Hronová Martina, Ing.                                 Po 14:25–15:10
  • Jakoubek Petr, Mgr.                                     Út 14:25–15:10
  • Jílek Karel, Ing.                                            Čt 7:10–7:55
  • Jonová Irena, Mgr.                                       Po 14:25–15:10   
  • Knoppová Lucie, Mgr.                                  Út 7:10–7:55                             Út 14:25 –15:10
  • Kolářová Eva, Mgr.                                      Út 7:10–7:55                              Út 14:25–15:10
  • Koňarik David, Ing.                                       Pá 7:10–7:55
  • Křížová Petra, Ing.                                        Út 7:10–7:55
  • Kubelková Hana, Mgr.                                  Po 7:10–7:55                           Čt 7:10–7:55
  • Kučerová Lada, Mgr.                                     Út 7:10–7:55
  • Lubina Robert, Ing.                                       St 7:10–7:55
  • Lubojacká Jana, Ing.                                    Po 7:10–7:55
  • Maixnerová Marcela, Ing.                            Po 14:25–15:10                        St 7:10–7:55
  • Mrázková Kamila, Mgr.                                Čt 7:10–7:55
  • Musilová Marcela, Ing.                                 Pá 14:25–15:10                        St 14:20–15:10
  • Pavlů Lukáš, Mgr.                                         Pá 7:10–7:55                             Čt 7:10–7:55
  • Pechanec Zbyněk, Ing.                                 St 7:10–7:55
  • Pregetová Marie, Mgr.                                  Po 7:10–7:55
  • Přikrylová Ivana, Mgr.                                   Út 7:10–7:55
  • Pukyšová Anežka                                         Út 7:10–7:55                             Po 14:25–15:10
  • Rekšák Jan, Ing.                                           Po 7:10– 7:55
  • Rulíšková Andrea, Mgr.                               Čt 14:25 – 15:10
  • Soural Martin, PaedDr.                                Po 7:10–7:55
  • Stonová Zuzana, Mgr.                                 Čt 7:10–7:55                             St 7:10 – 7:55
  • Ševčíková Gabriela, Ing.                             St 7:10–7:55                             Pá 7:10 – 7:55
  • Šímová Táňa, Ing.                                        Út 7:10–7:55
  • Šindlerová Zita, Mgr.                                   Po 14:25–15:10
  • Šon Roman, Mgr.                                         St 7:10–7:55
  • Vágnerová Dagmar, Ing.                                                
  • Vénos Lukáš, Ing.                                        Út 7:10–7:55
  • Vojtek Michal, Ing.                                       St 14:25–15:10
  • Winkler Radek, Mgr.                                     Po 15:10–15:55                        Čt 14:25–15:10
  • Znoj Milan, Ing.                                             St 14:25–15:10
  • Panáček Roman, BcA.                           
  • Tinka Jiří                                                 
×