Školní Ekošampion

V úterý 23. 6. to i nás na škole žilo ekologií. Jedenáct soutěžících se pustilo do boje o titul školního Ekošampiona a rozhodně to nebyla žádná nuda. Čekalo je poznávání rostlin a živočichů, týmová hra ve stylu "Riskuj!" i řešení skutečného environmentálního problému ze školního prostředí.
A kdo si odnesl titul? Vítězem se stal Alexandr Belko ze třídy MS1, o druhé a třetí místo se podělili shodným počtem bodů Alexandr Vejchoda a Samuel Blumel ze třídy ZT2.
Děkujeme všem za účast a skvělou atmosféru a vítězům blahopřejeme!

Přejít nahoru
×