Juniorský maratón – Olomoucký kraj

Dne 16. 4. 2024 se naše škola účastnila juniorského maratónu v Olomouci. Závodu se účastnilo 17 škol a my jsme suprově doběhli na 9. místě.

Štafeta se skládala z 10 úseků po 4,2 km, podmínka byla i děvčata. Štafeta se běžela ve složení Kristián Barabáš, Jakub Nízký, Johanka Umlaufová, Tomáš Sirový, Monika Krmelová, Samuel Vogl, Karin Šárniková, Vojtěch Nedavaška, David Polach a Jakub Fabiánek. Jednotlivé úseky se vyhodnocovaly zvlášť a my jsme vyhráli 8. úsek – Vojtěch Nedavaška a 10. úsek – Jakub Fabiánek a 6. úsek 2. místo Samuel Vogl. Nejrychlejší čas v naší štafetě dosáhl Jakub Fabiánek 15:23,1.

Celkový čas štafety byl 3:10:53,0 o 2 minuty rychlejší než v loni.

Děkuji všem za reprezentaci školy, podporu od náhradníků, kteří pomáhali se zabezpečením na trati – Tomáš Chládek, Artur Sroka, David Michal a Vendula Hlobilová. Děkuji za skvělé vystupování a podání pěkného výkonu.

Mgr. Ivana Přikrylová, učitelka TEV

×