Okresní kolo v silovém čtyřboji

Ve středu 13. 12. 2023 se na Gymnáziu Šumperk uskutečnilo okresní kolo v silovém čtyřboji. Hoši poměřili síly v benchpressu, ve shybech, v trojskoku a vznosech na hrazdě. Dívky soutěžily v sedu lehu, ve šplhu, v trojskoku a v hodu míčem. 
Žáci se snažili dosáhnout co nejlepších výsledků. Chlapecké družstvo obsadilo ve velké konkurenci 3. místo a dívčí družstvo obsadilo 4. místo. Daniel Šmíd ze třídy NS2 obsadil celkově 3. místo v jednotlivcích. V jednotlivých disciplínách v benchpressu zvítězil Dominik Horváth a v disciplíně vznosy na 2. místě byl Daniel Šmíd. 
Reprezentovali nás Daniel Šmíd, Adam Galčík, Dominik Horváth, Matěj Jakl, Lukáš Rejda, Monika Krmelová, Silva Pirošová, Viktorie Trónová, Karina Šárníková a Gabriela Šumberová. 

Děkujeme všem za reprezentaci školy. 

Učitelé TEV 

×