Noví Stavaři se už potkali!

Těsně před konečným rozhodnutím, kam odevzdat svůj zápisový lístek, se 9. května sešel tucet zájemců o maturitní obor STAVEBNICTVÍ na jedinečné promo akci "NEZKUSÍŠ - NEVÍŠ"!
Zahajovalo se v aule školy, kde si na vlastní oči budoucí žáci prohlédli vystavené práce starších žáků a načerpali množství praktických informací o škole i samotném studiu ze speciální prezentace Ing. Hrdličkové. Společně s Ing. Čechem nahlédli při procházce městem do jeho historie a prohlédli si budovu Šumperského zámku.
Na závěr je přivítal v pobočce Stavebniny DEK pan Spáčil, se kterým škola již dlouhá léta spolupracuje a drží nad studenty ochrannou ruku. Účastníci měli možnost podívat se na obor také očima zaměstnavatele. Prohlédli si  pobočku, dozvěděli se o úzké spolupráci firmy se školou. Využili přítomnosti dvou studentů 3. ročníku, kteří právě končili svou souvislou praxi. Proběhla krátká beseda s dotazy.
A to je vše. Zůstává se rozhodnout a uplatnit svůj zápisový lístek.

NA VIDĚNOU V ZÁŘÍ!

×