Juniorský maraton

Dne 19. 4. 2023 se naše škola poprvé účastnila juniorského maratonu v Olomouci. Závodu se účastnilo 26 škol. 

Smíšená štafeta běžela 10 úseků po 4,2 km. Naše družstvo mělo složení Ondřej Pražák, Filip Hejátko, Vendula Hlobilová, Michal David, Gabriela Šumberová, Lukáš Novák, Jakub Fabiánek, Kristian Březina a Adam Štábl. Jednotlivé úseky se vyhodnocovaly zvlášť, naši závodníci vyhráli tři úseky – Michal David, Lukáš Novák, Adam Štábl a na druhém místě se umístil Jakub Fabiánek ve svém úseku běhu. 

Nejrychlejší čas ze všech účastníků dosáhl náš reprezentant Adam Štábl (14:13,1 min). Celkový čas štafety byl 3:12:52,0 min, což stačilo k pěknému 12 místu.

Děkujeme všem za reprezentaci školy. Podporu od náhradníků (Petr Dostál, Štěpán Tužička a Lukáš Rejda), kteří pomáhali se zabezpečením na trati.

Mgr. Ivana Přikrylová, učitel TE

 

×