Jak na párty?

V letošním školním roce Střední škola řemesel realizuje pro základní školy v Šumperku a okolí projekt z oblasti finanční gramotnosti. Pro žáky sedmých a osmých tříd je zábavnou formou připraven dvouhodinový program.

Přesto, že se kluci a holky neučí, mnoho se naučí!

Dokáží vypočítat čistou mzdu, seznámí se s pojmy daně, pojištění a navrhují zodpovědně rodinný rozpočet.

Smějí se a baví se při poznávání reálného světa kolem sebe.

Atraktivní tečkou programu je ukázka slavnostního balení a výroba dárků na párty s obchodníky SŠŘ.

Kluci a holky odchází načesáni na párty od kadeřníků, kteří předvádí netradiční, slavnostní účesy.

Už vědí jak na párty!

Těšilo nás setkání na Schola Viva v Šumperku. Na svátek svatého Valentýna nás to na 4. ZŠ v Šumperku společně bavilo. Radost z poznání jsme zažili na 6. ZŠ v Šumperku i u sousedů na 5. ZŠ, kde to bylo skvělé.

×