Dny dobrovolnictví s Maltézskou pomocí

V rámci Dnů dobrovolnictví si 25. 4. 2024 žákyně oboru kadeřník vyslechly prezentaci o dobrovolnické činnosti v aule naší školy.
Následně pak vybrané žákyně z odborného výcviku s učitelkou Pavlínou Hrůzkovou navštívily Centrum Ostrůvek Šumperk pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Zde předvedly své kadeřnické dovednosti a děti ostříhaly a učesaly. Také si vyzkoušely prakticky dobrovolnictví, pohrály si s dětmi, předaly jim dárky a také vouchery k využití služeb v našich kadeřnických střediscích. Celá návštěva se nesla v pozitivním duchu a děti i naše žákyně si ji užily.  
Věříme, že toto je první vlaštovka dobrovolnictví na naší škole, do kterého se v budoucnu zapojí další žáci a žákyně. 
Další informace naleznete na stránkách – Maltézská pomoc facebooku této organizace.

×