Dvoutýdenní praxe studenta ve firmě DEK

Žáci maturitního oboru Stavitelství právě absolvují dvoutýdenní odbornou praxi ve firmách. Třeťáka Dominika si vybral na praxi pan Spáčil do firmy DEK, se kterou škola dlouhodobě spolupracuje. Spolupráce je to opravdu skvělá! A tady je pozdrav z praxe přímo od Dominika!

,,Aktuálně jsem na odborných souvislých praxích v DEKU. Jsou zde se mnou všichni spokojení, usnadňuji jim práci a např. dnes jsem vypočítal spádové klíny pro střechu během 10 minut. Zítra pan Spáčil se mnou nebude a jen mi na email bude posílat půdorysy a já mu zpět pošlu vypočítané spádové klíny.  
Dále odpovídám dotazy zákazníků, pomáhám s kreslením detailů, chodím se koukat na stavby, atd.
Během praxí si chci domluvit s panem Spáčilem nějakou formu brigády, pokud by to bylo možné. Mohl bych jim kreslit a počítat spádové klíny na dálku doma. Jakoukoli práci bych ocenil, protože tohle je přesně to, co mě baví. V budoucnu bych si přál být na jeho pozici. Je to sice náročná, ale zajímavá práce, ve které bych byl spokojený. Do DEKU se vždy rád vrátím".

×