Erasmus + CpKP EINURD Lykz Módurmal

Učitelé anglického jazyka a ekonomiky se inspirovali a posílili své jazykové dovednosti na Islandu. Společně s učiteli ze Střední odborné školy Šumperk, Speciální školy Šumperk, ZŠ a MŠ Údolí Desné strávili hezké 4 dny na Islandu.

První den jsme strávili v prostorách islandské univerzity v Reyjaviku, kde jsme měli přednášky o sociálním podnikání. Prakticky jsme si vyzkoušeli cvičení IKIGAI a ponořili jsme se do designového myšlení.

 Náplní druhého dne byla inkluze a vícejazyčnost. Prakticky jsme si vyzkoušeli INTERCULTURAL ENCOUTER, jazykový portrét. 

Následující den jsme měli jedinečnou možnost se seznámit se vzdělávacím systém na Islandu, ekosystémem sociálních inovací a podnikání. 

Pracovní pobyt byl ukončen návštěvou školy s výukou mateřského jazyka v Reykjavíku.

×