Exkurze Olomouc

Dne 26. 4. 2022 jsme se třídami PA1, PA2 a PA3 navštívili distribuční centrum Albert v Olomouci.

Jde o největší logistické centrum prodejen Albert na Moravě. Žáci byli rozděleni do 3 skupin a každá z nich měla možnost nahlédnout do skladu zpracování použitých i vratných obalů, chladícího skladu a skladu suchých potravin. Během exkurze se žáci mohli seznámit s moderními regálovými systémy (kolečkové regály) a dalšími manipulačními prostředky.

Viděli vychystávání zboží na palety a do roltejnerů podle objednávek prodejen. Žáci měli možnost sledovat příjem zboží od výrobců do skladu, jeho zaskladňování a expedici zboží na prodejny. Po této prohlídce jsme se s žáky přesunuli do nákupního centra Galerie Šantovka, kde měli možnost vidět různé druhy maloobchodních prodejen.

Johnová Vilma

×