Bezpečně do prvního zaměstnání

Ve čtvrtek 27. ledna 2022 se žáci 3. ročníku oboru instalatér Matěj Němeček a Lukáš Damajka zúčastnili celostátního kola soutěže „Bezpečně do prvního zaměstnání“.

Tu pro stavební obory středních škol pořádal Výzkumný ústav bezpečnosti práce v Praze.  

Kluci po úspěšném absolvování školního kola vyrazili reprezentovat naši školu do Prahy s panem učitelem Ing. Davidem Holubcem. Po prvotních peripetiích souvisejících s hrozbou výbušniny na hlavním pražském nádraží nakonec dorazili na místo určení včas. Soutěžní klání trvalo téměř tři hodiny a skládalo se z písemné a praktické ústní zkoušky. V silné konkurenci školáků z celé republiky se naši žáci umístili na 4. až 7. místě. Svou účastí tak nejenže velmi dobře reprezentovali svou školu, ale zároveň získali tolik potřebné nové zkušenosti.

×