Lukáš Vajda: "Mým snem je Olympiáda..."

Lukáš Vajda: "Mým snem je Olympiáda. Naštěstí jsem si vybral školu, která mě ve sportu podporuje"

Střední škola železniční, technická a služeb v Šumperku je významným vzdělávacím zařízením a jednou z největších středních škol svého druhu v regionu. Ročně připraví pro pracovní trh nebo studium na vysoké škole bezmála dvě stovky čerstvých absolventů dvaceti studijních a učebních oborů. Příští školní rok se mezi ně zařadí také LUKÁŠ VAJDA, mistr České republiky ve skoku do výšky, v tuto chvíli student třetího ročníku oboru mechanik strojů a zařízení. Jak se dostal k atletice? A dá se skloubit vrcholový sport se studiem na střední škole?...

 

Více ve článku:

Lukáš Vajda: "Mým snem je Olympiáda. Naštěstí jsem si vybral školu, která mě ve sportu podporuje" | Šumperský REJ

×